  • RNR57C5901FRBSL
RNR57C5901FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C5901FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR57C5901FRBSL
Description:
5.9kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C5901FRBSL
  • Resistance
    5.9kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm