  • RNR57C2741FMRSL
RNR57C2741FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2741FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2741FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C2741FMRSL
Description:
2.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2741FMRSL
  • Resistance
    2.74kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm