  • RNR57C2612FPRSL
RNR57C2612FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C2612FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR57C2612FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR57C2612FPRSL
Description:
2.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C2612FPRSL
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm