  • RNR57C1372FPBSL1
RNR57C1372FPBSL1
advertisement
Manufacturer No:
RNR57C1372FPBSL1
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-RNR57C1372FPBSL1
Package:
Datasheet:
RNR57C1372FPBSL1
Description:
1.37kOhm,
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
RNR57C1372FPBSL1
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    1.37kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    31.8mm