  • RNR55E9312FMBSL65
RNR55E9312FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E9312FMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E9312FMBSL65
Description:
9.31kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E9312FMBSL65
  • Resistance
    9.31kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm