  • RNR55E8452FRRSL
RNR55E8452FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E8452FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E8452FRRSL
Description:
8.45kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E8452FRRSL
  • Resistance
    8.45kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm