  • RNR55E79R6DRRSL
RNR55E79R6DRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E79R6DRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E79R6DRRSL
Description:
79.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E79R6DRRSL
  • Resistance
    79.6Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm