  • RNR55E7873FRRSL
RNR55E7873FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E7873FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E7873FRRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E7873FRRSL
Description:
7.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E7873FRRSL
  • Resistance
    7.87kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm