  • RNR55E75R0BMBSL65
RNR55E75R0BMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E75R0BMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E75R0BMBSL65
Description:
75Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E75R0BMBSL65
  • Resistance
    75Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm