  • RNR55E6651FPRSL
RNR55E6651FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6651FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6651FPRSL
Package:
Datasheet:
Description:
6.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6651FPRSL
  • Resistance
    6.65kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm