  • RNR55E6491FRRSL
RNR55E6491FRRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6491FRRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E6491FRRSL
Package:
Datasheet:
Description:
6.49kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6491FRRSL
  • Resistance
    6.49kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm