  • RNR55E6341DSBSL65
RNR55E6341DSBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6341DSBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E6341DSBSL65
Package:
Datasheet:
Description:
6.34kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6341DSBSL65
  • Resistance
    6.34kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm