  • RNR55E6041FSRSL65
RNR55E6041FSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E6041FSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E6041FSRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E6041FSRSL65
Description:
6.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E6041FSRSL65
  • Resistance
    6.04kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm