  • RNR55E5763FSRSL
RNR55E5763FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E5763FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E5763FSRSL
Description:
5.76kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E5763FSRSL
  • Resistance
    5.76kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm