  • RNR55E55R6BSBSL
RNR55E55R6BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E55R6BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E55R6BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E55R6BSBSL
Description:
55.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E55R6BSBSL
  • Resistance
    55.6Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm