  • RNR55E5232FMRSL
RNR55E5232FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E5232FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E5232FMRSL
Description:
5.23kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E5232FMRSL
  • Resistance
    5.23kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm