  • RNR55E5173BSBSL
RNR55E5173BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E5173BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E5173BSBSL
Description:
5.17kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E5173BSBSL
  • Resistance
    5.17kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm