  • RNR55E47R5FRBSL
RNR55E47R5FRBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E47R5FRBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E47R5FRBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E47R5FRBSL
Description:
47.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E47R5FRBSL
  • Resistance
    47.5Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm