  • RNR55E4592DSRSL65
RNR55E4592DSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4592DSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E4592DSRSL65
Description:
4.59kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4592DSRSL65
  • Lead Length
    38.1mm
  • RoHS Status
    Non-RoHS Compliant
  • Resistance
    4.59kOhm
  • Power Rating
    125mW