  • RNR55E4582BSM76
RNR55E4582BSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E4582BSM76
HK JDW NO:
866-RNR55E4582BSM76
Description:
4.582kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E4582BSM76
  • Resistance
    4.582kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm