  • RNR55E3833FPRSL
RNR55E3833FPRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3833FPRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3833FPRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E3833FPRSL
Description:
3.83kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3833FPRSL
  • Resistance
    3.83kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm