  • RNR55E37R9BSRSL65
RNR55E37R9BSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E37R9BSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E37R9BSRSL65
Package:
Datasheet:
Description:
37.9Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E37R9BSRSL65
  • Resistance
    37.9Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm