  • RNR55E3653BSBSL
RNR55E3653BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E3653BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E3653BSBSL
Package:
Datasheet:
Description:
3.65kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E3653BSBSL
  • Resistance
    3.65kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm