  • RNR55E31R6FMBSL
RNR55E31R6FMBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E31R6FMBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E31R6FMBSL
Package:
Datasheet:
RNR55E31R6FMBSL
Description:
31.6Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E31R6FMBSL
  • Resistance
    31.6Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm