  • RNR55E2610FMRSL
RNR55E2610FMRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E2610FMRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E2610FMRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E2610FMRSL
Description:
2.61kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E2610FMRSL
  • Resistance
    2.61kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm