  • RNR55E1740FSBSL
RNR55E1740FSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1740FSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1740FSBSL
Description:
1.74kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1740FSBSL
  • Resistance
    1.74kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm