  • RNR55E1622DSBSL
RNR55E1622DSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1622DSBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1622DSBSL
Description:
1.62kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1622DSBSL
  • Resistance
    1.62kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm