  • RNR55E14R5BSRSL
RNR55E14R5BSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E14R5BSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E14R5BSRSL
Package:
Datasheet:
RNR55E14R5BSRSL
Description:
14.5Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E14R5BSRSL
  • Resistance
    14.5Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm