  • RNR55E1153FMBSL65
RNR55E1153FMBSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1153FMBSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1153FMBSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E1153FMBSL65
Description:
1.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1153FMBSL65
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm