  • RNR55E1151FSRSL65
RNR55E1151FSRSL65
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1151FSRSL65
HK JDW NO:
866-RNR55E1151FSRSL65
Package:
Datasheet:
RNR55E1151FSRSL65
Description:
1.15kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1151FSRSL65
  • Resistance
    1.15kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm