  • RNR55E10R7FSRSL
RNR55E10R7FSRSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E10R7FSRSL
HK JDW NO:
866-RNR55E10R7FSRSL
Package:
Datasheet:
Description:
10.7Ohm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E10R7FSRSL
  • Resistance
    10.7Ohm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm