  • RNR55E1042BPBSL
RNR55E1042BPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR55E1042BPBSL
HK JDW NO:
866-RNR55E1042BPBSL
Package:
Datasheet:
Description:
1.04kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55E1042BPBSL
  • Resistance
    1.04kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm