  • RNR55C1291DSM76
RNR55C1291DSM76
advertisement
Manufacturer No:
RNR55C1291DSM76
HK JDW NO:
866-RNR55C1291DSM76
Description:
1.291kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR55C1291DSM76
  • Resistance
    1.291kOhm
  • Power Rating
    125mW
  • Lead Length
    38.1mm