  • RNF14BTC10K4
RNF14BTC10K4
advertisement
Manufacturer No:
RNF14BTC10K4
HK JDW NO:
762-RNF14BTC10K4
Datasheet:
RNF14BTC10K4
Step5Bar-code shipping tag
RNF14BTC10K4
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.093Diax0.250L 2.35mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    10.4kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Power Rating
    250mW
  • Packing Method
    TR
  • Max Power Dissipation
    250mW