  • RNCF1206BKE332R
RNCF1206BKE332R
advertisement
Manufacturer No:
RNCF1206BKE332R
HK JDW NO:
762-RNCF1206BKE332R
Datasheet:
RNCF1206BKE332R
Step5Bar-code shipping tag
RNCF1206BKE332R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2011
  • Size / Dimension
    0.120Lx0.061W 3.05mmx1.55mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    332Ohm
  • Power (Watts)
    0.333W 1/3W
  • Power Rating
    125mW
  • Packing Method
    TR, 7 INCH
  • Max Power Dissipation
    250mW
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.33W
  • Height
    660.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm