  • RNC55J1572BSRE8
RNC55J1572BSRE8
advertisement
Manufacturer No:
RNC55J1572BSRE8
HK JDW NO:
873-RNC55J1572BSRE8
Datasheet:
Description:
15.7kOhms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
RNC55J1572BSRE8
  • Factory Lead Time
    17 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.250L 2.39mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    15.7kOhms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Failure Rate
    S (0.001%)