  • RNC50J2431BSBSL31
RNC50J2431BSBSL31
advertisement
Manufacturer No:
RNC50J2431BSBSL31
HK JDW NO:
873-RNC50J2431BSBSL31
Step5Bar-code shipping tag
RNC50J2431BSBSL31
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.070Diax0.150L 1.78mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.43kOhms
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Power Rating
    100mW
  • Failure Rate
    S (0.001%)