  • RN73R2BTTD2081D25
RN73R2BTTD2081D25
advertisement
Manufacturer No:
RN73R2BTTD2081D25
HK JDW NO:
430-RN73R2BTTD2081D25
Datasheet:
RN73R2BTTD2081D25
Step5Bar-code shipping tag
RN73R2BTTD2081D25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2.08kOhm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm