  • RN73R2ATTD4320B05
RN73R2ATTD4320B05
advertisement
Manufacturer No:
RN73R2ATTD4320B05
HK JDW NO:
430-RN73R2ATTD4320B05
Datasheet:
RN73R2ATTD4320B05
Description:
RN73R Series, Thin Film, 432Ohm, 0.125W 1/8W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
RN73R2ATTD4320B05
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    432Ohm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm