  • RN73R2ATTD1002F50
RN73R2ATTD1002F50
advertisement
Manufacturer No:
RN73R2ATTD1002F50
HK JDW NO:
430-RN73R2ATTD1002F50
Datasheet:
RN73R2ATTD1002F50
Description:
Quantity:
In Stock : 2551
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN73R2ATTD1002F50
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    10kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm