  • RN73R1JTTD3053B25
RN73R1JTTD3053B25
advertisement
Manufacturer No:
RN73R1JTTD3053B25
HK JDW NO:
430-RN73R1JTTD3053B25
Datasheet:
RN73R1JTTD3053B25
Description:
RN73R Series, Thin Film, 305kOhm, 0.1W 1/10W, ±0.1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 4288
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
RN73R1JTTD3053B25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    305kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm