  • RN73R1ETTP4221C25
RN73R1ETTP4221C25
advertisement
Manufacturer No:
RN73R1ETTP4221C25
HK JDW NO:
430-RN73R1ETTP4221C25
Datasheet:
RN73R1ETTP4221C25
Step5Bar-code shipping tag
RN73R1ETTP4221C25
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    4.22kOhm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm