  • RN73H2BTTD3790A10
RN73H2BTTD3790A10
advertisement
Manufacturer No:
RN73H2BTTD3790A10
HK JDW NO:
430-RN73H2BTTD3790A10
Step5Bar-code shipping tag
RN73H2BTTD3790A10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    379Ohm
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm