  • RN73H2BTTD3483F25
RN73H2BTTD3483F25
advertisement
Manufacturer No:
RN73H2BTTD3483F25
HK JDW NO:
430-RN73H2BTTD3483F25
Package:
1206
Datasheet:
Description:
Metal Film, 348kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
RN73H2BTTD3483F25
  • Package / Case
    1206
  • Weight
    16.187578mg
  • Tolerance
    1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    348kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Film
  • Voltage - Rated
    150V
  • Power Rating
    250mW
  • Voltage - Rated DC
    150V
  • Case Code (Metric)
  • Case Code (Imperial)
  • Height
    600μm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    1.6mm