  • RN73H1ETTP63R4B10
RN73H1ETTP63R4B10
advertisement
Manufacturer No:
RN73H1ETTP63R4B10
HK JDW NO:
430-RN73H1ETTP63R4B10
Description:
RN73H Series, Metal Film, 63.4Ohm, 0.063W 1/16W, ±0.1%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
RN73H1ETTP63R4B10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    63.4Ohm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm