  • RN732BTTD7232D10
RN732BTTD7232D10
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD7232D10
HK JDW NO:
430-RN732BTTD7232D10
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD7232D10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    72.3kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm