  • RN732BTTD3202A10
RN732BTTD3202A10
advertisement
Manufacturer No:
RN732BTTD3202A10
HK JDW NO:
430-RN732BTTD3202A10
Step5Bar-code shipping tag
RN732BTTD3202A10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    32kOhm
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm