  • RN732ATTDK2492B25
RN732ATTDK2492B25
advertisement
Manufacturer No:
RN732ATTDK2492B25
HK JDW NO:
430-RN732ATTDK2492B25
Quantity:
In Stock : 7896
Step5Bar-code shipping tag
RN732ATTDK2492B25
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Weight
    5.499807mg
  • Tolerance
    0.1%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    24.9kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Height
    500μm
  • Length
    2mm
  • Width
    1.2mm