  • RN732ATTD8061B10
RN732ATTD8061B10
advertisement
Manufacturer No:
RN732ATTD8061B10
HK JDW NO:
430-RN732ATTD8061B10
Step5Bar-code shipping tag
RN732ATTD8061B10
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.079Lx0.049W 2.00mmx1.25mm
  • Tolerance
    ±0.1%
    Moisture Resistant
  • Pbfree Code
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±10ppm/°C
  • Resistance
    8.06kOhm
  • Power (Watts)
    0.1W 1/10W
  • Voltage - Rated
    100V
  • Additional Feature
    ULTRA PRECISION
  • Power Rating
    100mW
    FIXED RESISTOR
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Rated Power Dissipation (P)
    0.1W
  • Case Code (Imperial)
    0805
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm