  • RN731JTTD2202F25
RN731JTTD2202F25
advertisement
Manufacturer No:
RN731JTTD2202F25
HK JDW NO:
430-RN731JTTD2202F25
Description:
RN73 Series, Thin Film, 22kOhms, 0.063W 1/16W, ±1%, -55°C~155°C
Quantity:
In Stock : 3687
Step5Bar-code shipping tag
RN731JTTD2202F25
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Supplier Device Package
    0603
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.031W 1.60mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±1%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    22kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Voltage - Rated
    50V
  • Power Rating
    63mW
  • Case Code (Metric)
    1608
  • Case Code (Imperial)
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm